Künyemiz

İmtiyaz Sahibi/ Grantee

ve  Genel Yayın Yönetmeni/ Editor in Chief
Yadigar KARATAŞ

samsunnethaber@gmail.com
 +90 535 568 48 00

www.gazetenizolsun.com

HUKUK DANIŞMANI / Jurisconsult 
Av. Yılmaz Hocaoğlu

SAMSUNNETHABER.COM, GAZETENİZOLSUN.COM KURULUŞUDUR.

Yazılım/ Software
Web Aksiyon- V9 Full Haber Yazılımı 
http://www.webaksiyon.com

 

Yer Sağlayıcı/ Location Provider  
Sunucu Çözümleri
 www.sunucucozumleri.com

 

Adres/Address

Pazar Mahallesi Çiftehamam Caddesi Tarhan Plaza No: 37 Kat 4/8  İlkadım - Samsun

E-mail: samsunnethaber@gmail.com

 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

 

samsunnethaber.com da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

samsunnethaber.com da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.

Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, samsunnethaber.com  sorumlu tutulamaz.

 

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 15 Nisan 2011 da yayın hayatına başlayan samsunnethaber.com  tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları samsunnethaber.com'a aittir.
 samsunnethaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar samsunnethaber.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. samsunnethaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. samsunnethaber.com da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
 samsunnethaber.com  adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, samsunnethaber@gmail.com mail adresinden veya telefon ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Hakan Ay tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.


PRIVACY POLICY
 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the samsunhaber.com However, sometimes the  gazetenizolsun.com uses third parties to process your information. gazetenizolsun.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the gazetenizolsun.com quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the gazetenizolsun.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the gazetenizolsun.com and its services. When you use  gazetenizolsun.com online services, we use cookies and collect IP  addresses. You can find out more about this in the  gazetenizolsun.com cookies section of our full Privacy Policy.

Haber Yazılımı