Haber Detayı
21 Şubat 2018 - Çarşamba 20:05
 
Tekkeköy’de ‘Nefesle Yaşam’ konulu sunum düzenlendi
Tekkeköy Belediyesi personelini ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanları bilgilendirmek amacıyla farklı alanlarda konusunda uzmanların katılımıyla düzenlediği programlara ve seminerlere aralıksız devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Tekkeköy’de ‘Nefesle Yaşam’ konulu sunum düzenlendi

Tekkeköy Belediyesi bilgilendirme programları kapsamında ilçedeki resmi kurum çalışanlarına ve belediye personeline İlkadım KETEM birimi sorumlu hekimi, Nefes Terapi Uzmanı Dr. Canan Süleymanoğlu’nun sunumuyla ‘Nefesle Yaşam’ konulu sunum düzenledi.

 Tekkeköy Belediyesi ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların daha verimli çalışmalarını sağlamak, günün stresini atmak ve karşılaştıkları birçok sorun ve güçlüğün nefes alış verişiyle nasıl kontrol altına alınacağı ile ilgili bir sunun düzenledi. İlkadım KETEM birimi sorumlu hekimi, nefes terapi Uzmanı Dr. Canan Süleymanoğlu tarafından Tekkeköy Belediyesi şehit Halisdemir konferans salonunda düzenlenen ‘Nefesle Yaşam’ konulu sunum ve terapide bireylerin nasıl nefes alması gerektiği ve nefesin yaşamdaki yeri anlatıldı. Programa Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcıları, belediye birim müdürleri ve personel ile kamu kurum ve kuruluşlarının müdür ve temsilcileri katıldı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tekkeköy’de, ‘Nefesle, Yaşam’, konulu, sunum, düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı