Haber Detayı
22 Aralık 2018 - Cumartesi 14:29
 
SOSYAL GİRİŞİM MARKASI “PHOCA”NIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
Petitmag ve Güneş Mutlu Mavituncalılar ev sahipliğinde gerçekleşen sosyal girişim markası olan Phoca’nın lansmanı cemiyet hayatından birçok davetlinin ve basın mensuplarının katılımıyla Misk’te gerçekleşti.
TURİZM Haberi
SOSYAL GİRİŞİM MARKASI “PHOCA”NIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ

Girişimci Aslı Özdemir’in liderlik ettiği sosyal girişim markası Phoca’nın lansmanında eğitim bilimci ve yazar Dr. Özgür Bolat söyleşisi de gerçekleşirken0-6 yaş grubu çocuklara yönelik organik giyim markası Phoca’nın yeni koleksiyonunu inceledi.
 
Tüm gelirini “Geleceğe Dokunan Anneler” projesi kapsamında, çocuklukta duygusal ihmal konusunda dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için kullanan marka, ilerleyen dönemlerde Türkiye genelinde tüm annelere destek olmayı hedefliyor.
 
Phoca Hakkında:
Annelerin kolay giydirebileceği, çocukların da içinde rahat oyun oynayıp hareket edebileceği yumuşak giysilerden oluşan Phoca, tüm koleksiyonunu üretimden tasarıma etik kurallar çerçevesinde, 100 doğal sertifikalı malzemelerle hazırlıyor. İyiden iyiye mutluluk mottosuyla yola çıkan Phoca’nın tüm karı 0-6 yaş grubu çocuğa sahip annelerde duygusal ihmal konusunda farkındalık yaratmak için Geleceğe Dokunan Anneler projesine aktarılıyor.
Kaynak: Editör:
Etiketler: SOSYAL, GİRİŞİM, MARKASI, “PHOCA”NIN, LANSMANI, GERÇEKLEŞTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı