Haber Detayı
28 Haziran 2019 - Cuma 10:38
 
Sinosha her anınızda size eşlik ediyor!
Geniş ürün gamı ile kadınların vazgeçilmezi olan Sinosha, en iyi arkadaşınız olarak her anınızda size eşlik ediyor.
GÜNDEM Haberi
Sinosha her anınızda size eşlik ediyor!

En kurtarıcı en canlı ve en farklı renkleriyle günün her saatinde Sinosha yanınızda… Kendinden emin duruşuyla sizi özel htirecek marka hakkında konuşan Sinosha Kurucu Ortağı Sinem Biçer Geniş “Güzelliğini gülümsemesinden alan kadınların kalite standartlarına uygun hazırlanan ürün gamımız ile vazgeçilmezler arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Kendinden emin duruşu ve renk seçenekleri ile sizleri Sinosha dünyasında büyülü bir yolculuğa çıkarıyoruz” dedi.
Gün boyu tazelenmiş hissi
Yenilikçi ve gelişen teknolojiyi takip eden Sinosha ile kaliteli kozmetik ürünü sunmanın en büyük hedefleri olduğunu vurgulayan Sinem Biçer Geniş sözlerine şunları ekledi: “Ürün kullanımında en çok dikkat edilen ve tercih edilen özellik, cildi ağırlaştırmayan ürünler. Sinosha’da bu noktadan hareketle ürün gamına özen gösterdik. Geliştirdiğimiz ürün gamı ile gün boyu kalıcılık hissinden uzaklaşmama önceliğinde olduk. Sinosha, kendinden emin duruşu, renk seçenekleri ve en şık ambalajlarıyla artık sizlerle”
Amerika, Rusya, Orta Doğu ve Arap Ülkelerinde faaliyet göstermek için tasarlanan Sinosha’nın ürün gamını yakından takip etmek için; https://www.sinosha.com/ adresini inceleyebilir, sinoshabeauty Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Geniş ürün gamı ile yakından tanışmak için ise Next Level Harvey Nichols’ı ziyaret edebilirsiniz…
Kaynak: Editör:
Etiketler: Sinosha, her, anınızda, size, eşlik, ediyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı