Haber Detayı
28 Temmuz 2017 - Cuma 17:21
 
SASKİ COMDATA ile işbirliği yaptı
Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), çağrı merkezi hizmetleri kapsamında Comdata Türkiye ile başlattığı yeni projeyle birlikte daha çok kişiye, daha hızlı ulaşıyor.
DİĞER Haberi
SASKİ COMDATA ile işbirliği yaptı

Samsun'da toplamda 1.700 çalışanıyla Türkiye’nin dev markalarına müşteri hizmetleri, elektronik doküman yönetimi, satış ve tahsilat hizmetleri sunan Comdata Türkiye, SASKİ 185 Arıza Merkezi Yönetimi projesiyle bölge halkının yaşamını kolaylaştırıyor.

Samsunluların memnuniyetinin artırılması hedefiyle hayata geçirilen proje ile Comdata Türkiye, 8 vatandaş temsilcisi ve 1 takım lideri ile 7 gün 24 saat SASKİ’nin Derebahçe hizmet binasında çağrı karşılama hizmeti verecek. 10 Temmuz’da başlayan SASKİ 185 Arıza Merkezi Yönetimi projesinde, Samsun halkından içme suyu ile ilgili gelen her türlü bilgi, arıza, talep, şikâyet ve bildirim Comdata Türkiye tarafından karşılanacak.

20 yılı aşkın uluslararası tecrübesi ve teknoloji altyapısı sayesinde sektörün lider firmalarından biri olan Comdata Türkiye, yenilikçi ve büyüme odaklı yapısıyla müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet verme vizyonuyla iş çözümleri geliştiriyor. En büyük lokasyonlarından biri olarak Samsun’u seçen Comdata Türkiye, şehirde büyümeye devam ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SASKİ, COMDATA, ile, işbirliği, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı