Haber Detayı
08 Ocak 2018 - Pazartesi 11:13
 
Samsun DSİ Türk Müziği Topluluğu'nun konseri mest etti
Samsun Devlet Su İşleri (DSİ) Türk Müzik Topluluğu’nun Samsun Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştirdiği konser dinleyenleri mest etti.
KÜLTÜR Haberi
Samsun DSİ Türk Müziği Topluluğu'nun konseri mest etti

Samsun DSİ 7. Bölge Müdürlüğü bünyesinde 2002 yılında kurulan, bugüne kadar düzenlediği konserlerden elde ettiği geliri kamu yararına çalışan dernekler ve yardıma muhtaç okulların aile birliklerine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştiren ve bu amaçla müzik gönüllülerini bir araya getiren DSİ Türk Müzik Topluluğu’nun 33. Seri Konseri, 07 Ocak 2018 Pazar Akşamı Samsun Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştirildi. 
Samsun İlkadım Atatürk Ortaokulu Okul Aile Birliği yararına düzenlenen konserin Koro Şefliğini Hatice Sevtap Bayraktar yaptı. 
DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi Koçak yaptığı konuşmada, kurum ve konser hakkında özlü bilgiler sundu. 
Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi Koçak ve Koro Şefi H. Sevtap Bayraktar’a plaket takdim edildi.
Konseri, Samsun Valisi Osman Kaymak, Vali Yardımcısı Hakan Kubalı, DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi Koçak, DSİ 7. Bölge Müdür Yardımcısı Adem Arıkan, DSİ çalışanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, aileler ve davetliler dinledi. 
Türk Sanat Müziğimizin en güzel eserlerinin solo ve koro halinde seslendirildiği şarkılara zaman zaman izleyenler de eşlik etti.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Samsun, DSİ, Türk, Müziği, Topluluğu'nun, konseri, mest, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı