Haber Detayı
22 Temmuz 2017 - Cumartesi 16:43
 
Havza Belediyesi Çalışmaları
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz beton yol çalışmaları devam eden kırsal mahalleleri ziyaret etti.
- Haberi
Havza Belediyesi Çalışmaları

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz beton yol çalışmaları devam eden Yaylaçatı, Sofular ve yol çalışması tamamlanan Çiftlik Mahallelerini ziyaret etti.
Ziyaretlerde çalışmalar hakkında bilgiler alan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz bu gün yılsonuna kadar ilçe genelinde 30 kadar mahallenin yollarının tamamlanmış olacağını belirtti.
Çiftlik Mahallesi sakinleri Başkan Murat İkiz’e yapılan yollardan ötürü teşekkür ederek; “Çamurdan tozdan kurtulduk. Başkanımız vermiş olduğu sözü yerine getirdi ve sokaklarımız tozdan çamurdan kurtuldu.” Dedi.
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise, çalışmaların bir plan dahilinde yürüdüğünü belirterek, “Mahalle mahalle ilerliyoruz. Bir mahallenin işlerini tamamlayıp, diğerine geçiyoruz. Şu ana kadar birçok kırsal mahallemizi hizmetlerimizi ulaştırdık. Bu çalışmalar, kırsal mahallelerin yol sorunu tamamen çözülünceye kadar aralıksız devam edecek. Bu mahallemizin yollarını yaptık ve Çiftlik Mahallesi sakinlerine emanet ettik. Şuan ekiplerimiz Kayabaşı, Kocaoğlu, Yaylaçatı, Sofular Mahallelerinde çalışmalarını devam ettirmekte. Bu hizmete karşılık istediğimiz tek şey yapılan hizmetlere sahip çıkılması. Mahallelerimiz düzenli olarak temizlik hizmeti almakta. Fakat burada yine en büyük iş halkımızın. Yapılan bu yolları temiz tutmanın en basit yolu herkesi kendi kapısının önünü temiz tutması” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Havza, Belediyesi, Çalışmaları,
Yorumlar
Haber Yazılımı