Haber Detayı
24 Temmuz 2017 - Pazartesi 14:41
 
Gülay ve Emrah Bir Ömür Boyu Mutluluğa "Evet" Dedi
Gülay Şen ve Emrah Bagay uzun süredir devam ettirdikleri arkadaşlıklarını, altı şahitli muhteşem nikah merasimi ile evlilikle noktaladı.
GÜNDEM Haberi
Gülay ve Emrah Bir Ömür Boyu  Mutluluğa

Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personeli Emrah Bagay, Gülay Şen ile dünyaevine girdi. 
Samsun Anakent Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen merasimde Gülay ve Emrah çiftinin nikahını İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok kıyarken, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Erol Köroğlu ve AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi, işadamı Ercan Albayrak ise genç çiftin nikah şahidi oldu. 
 
Başkan Tok'un Gülay Şen ve Emrah Bagay'a "Evlenmek istiyormusunuz?" sorusuna "Evet" diyerek cevap veren genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.  
Nikah cüzdanını gelin Gülay'a teslim eden AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise iki cihan saadeti dilediği yeni evlenen çifte tavsiyelerde bulundu. 
Milletvekili Köktaş, "Birbirinizi sevin, sayın. Sizleri bugünlere getiren ailelerinizi ara sıra değil, sıra sıra ziyaret ederek hayır dualarını alın. Vatana ve millete hayırlı evlatlar yetiştirmeniz temennisiyle, bir ömür boyu mutluluklar diliyorum" dedi. 
 
Şen ve Bagay ailesi de nikah merasimine katılan herkese teşekkür etti. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Gülay, ve, Emrah, Bir, Ömür, Boyu, , Mutluluğa, "Evet", Dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı