Haber Detayı
24 Temmuz 2017 - Pazartesi 15:35
 
Bölgenin En Büyük Tekstil Fabrikası Kavak'ta
400 Kişilik işçi sayısı ile ilçenin en kapsamlı fabrikası olan Novak Tesktil fabrikası büyümeye devam ediyor.
- Haberi
Bölgenin En Büyük Tekstil Fabrikası Kavak'ta

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nu ziyaret eden Novak Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Boz Kavak'ta faaliyette olan Novak tekstil Fabrikası’nın önünün açık olduğunu ve çalışan personel sayısını artırmayı hedeflediklerini bildirdi.

Belediye Olarak Novak'ın Her Zaman Yanındayız

 

Kavak Belediyesi olarak Novak Tekstil Fabrikasının her zaman yanında olduklarını vurgulayan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; "İlçemizde 400 aileye ekmek veren bir fabrikanın başımızın üstünde yeri vardır. Belediye olarak desteğimiz her zaman olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Haldun bey ile sık sık istişare ve değerlendirme toplantılarımız oluyor kendilerine elimizden gelen tüm desteği vermekten büyük gurur duyuyoruz. Her fırsatta Novak Tekstil fabrikasını ziyaret edip personeller ile görüşüyoruz. İlçemizin en fazla eleman çalıştıran fabrikasını daha fazla eleman çalıştırabilmesi adına elimizden gelen imkanları kendilerine her daim sunuyoruz. Novak Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Boz'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Novak, Kısa Vadede Büyük İşler Başardı

 

Novak Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Boz, "Novak tekstil fabrikası Kavak'a kurulduğu günden bu yana çok başarılı işlere imza attı. Her geçen gün kendini büyültme konusunda tüm imkanları değerlendirdi. Şuan için 400 çalışanımız bulunuyor kısa vadede bu çalışan sayımızı 600'e çıkarmayı hedefliyoruz. Novak tekstil fabrikası Avrupa'nın birçok ülkesine ithalat yapmaktadır. Hedefimiz her gün kendimizi büyütmek ve daima müşterilerimizi memnun etmek. Kavak Belediye Başkanımız Sayın ibrahim Sarıcaoğlu'na Novak tekstil fabrikamıza vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Bölgenin, En, Büyük, Tekstil, Fabrikası, Kavak'ta,
Yorumlar
Haber Yazılımı