Haber Detayı
26 Temmuz 2017 - Çarşamba 12:57
 
ASKON Samsun Şube Heyeti Vali Osman Kaymak’ı Ziyaret Etti
Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şubesi, genel merkez heyetiyle birlikte Samsun Valisi Osman Kaymak’a nezaket ziyaretinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
ASKON Samsun Şube Heyeti Vali Osman Kaymak’ı Ziyaret Etti

ASKON Samsun Şubesi, Şube Başkanı Mehmet Furkan Okudan, yönetim kurulu üyeleri ve ASKON Genel Merkezden Gelen heyet ile birlikte Samsun Valisi Osman Kaymak’a Nezaket Ziyareti gerçekleştirdi. 
Ziyarette ASKON heyeti adına konuşan Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, Vali Kaymak’a Samsun’a hoş geldin diyerek yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti. 


ASKON Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, “Samsun’umuz Karadeniz’in en büyük şehridir. Hem Sağlık, hem de turizm şehri olarak daha fazla katma değer ve daha çok istihdam için çalışıyoruz” diye konuştu.
İşitme engelli olimpiyatlarının Samsun’da yapılıyor olmasının Samsun için önemli bir avantaj olduğunu dile getiren Okudan, Samsun’un ekonomik yapısı hakkında Samsun Valisi Osman Kaymak’a bilgi vererek, kendileriyle çalışmaktan memnuniyet doyacaklarını da belirterek Vali Kaymak’a yeni görevinde başarılar diledi.
Samsun Valisi Osman Kaymak ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ASKON’un toplumun değerlerini bilen ve ona göre faaliyetlerine devam eden bir sivil toplum kuruluşu olduğunu dile getirdi.
ASKON ile çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını sözlerine ekleyen Kaymak, “Bugün dünya üzerinde en geçerli güç ekonomik güçtür.
Ekonomi gücünüz olursa Avrupa’ya söz geçirebilirsiniz. Bunun başka bir çaresi yoktur. Bu nedenle çok çalışmamız gerekmektedir” dedi. 
ASKON Samsun Şubesi’nin Samsun Valisi Osman Kaymak ziyaretine ASKON Genel Merkez heyetinin yanı sıra, Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, Onursal Başkan Adnan Öz, Amasya şube başkanı Adnan Keskiner, Başkan yardımcıları Ümit Ayan, Fikret Mırık, Samet Semizoğlu, Bülent Özdere, üyeler Recep Ocak, Kadir Salih Kılıç, Abdurrahman Bayraktar, Akif Eker, Mehmet İnel ve Volkan Güney de katıldı. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ASKON, Samsun, Şube, Heyeti, Vali, Osman, Kaymak’ı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı