Astroloji

 

 

 
Akrep (16.11.2019)
Aşk ve ilişkiler günün en önemli konusu olmaya aday. Eş veya partnerden romantik adımlar alabilir özel ve geleceğe yönelik uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Geçmişinizdeki dostlarınızda tesadüf bir şekilde karşılaşabilir ve onlarla eski konuları tekrar konuşabilirsiniz.
 
Aslan (16.11.2019)
İş projeleriniz ve hayatınızda var olan önemli gelişmeleri bir süre arka planda tutmanızda ve gizlemenizde fayda var. Duygularınız şu an için anlaşılmıyor gibi gelebilir. Bu fikir içinde agresif çıkışlar yapmamalısınız.
 
Balık (16.11.2019)
Bugün dışarıya çıkmak yerine evde zaman geçirmek ve ev işleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bazı ailevi konular üzerine kesin kararlar almadan önce fikirlerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
 
Başak (16.11.2019)
Özellikle iş hayatınızla ilgili belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için çabalayabilirsiniz. Çalışkanlığınız, işinize olan ilginiz ve bağlılığınız ön planda olacaktır. Çalışkanlık ve hırsı birbirine bugün karıştırmayın.
 
Boğa (16.11.2019)
Yetenekleriniz sizi oldukça güzel bir noktaya taşıyabilir. İş hayatınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Aşk ve ilişkiler adına uzlaşmacı olacaksınız. İlişkilerinizde bir hatanız olduğunu düşünüyorsanız bunu konuşmak için uygun bir gündesiniz.
 
İkizler (16.11.2019)
Yatırım yapmak ya da parasal konularda bir toparlanmaya yönelmeniz mümkün olabilir. Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini isterken sanki bunlar size hiç olmayacakmış gibi gelebilir. Bunu bu şekilde yapmayın.
 
Koç (16.11.2019)
Özel hayatınızla ilgili yaşadığınız denge problemleri nasıl davranacağınızla ilgili kafa karışıklıklarına sebep olabilir. Aileniz ve işiniz arasında bir denge kurmak isterken hayatı kaçırdığınızı düşünebilirsiniz. Eski günlere özlem artıyor.
 
Kova (16.11.2019)
 
Oğlak (16.11.2019)
Özel hayatınızla ilgili konularda oluşan dengesizlikleri radikal kararlarla çözmek isteyebilirsiniz. Eski alışkanlıklarınızı yok etmek ve geleneksel yaklaşımlarınızı kırıyor olmak sizlere yeni bir başarı getirebilir.
 
Terazi (16.11.2019)
Eski defterleri tamamen kapatıp önünüzdeki sürece odaklanmanızın vakti geldi. Aşka dair bazı hayal kırıklıklarını yeniden hatırlayabilirsiniz. Bu durum modunuzu düşürmemelidir. Engellendiğinizi hissettiğiniz bazı içsel duyguları bir uzmanla çözmeniz daha sağlıklı olabilir.
 
Yay (16.11.2019)
İş ve çalışma hayatınızla ilgili yeni gelişmeler kendini gösterebilir. Sorunları çözme kısmında sabır ve duygusal güç sizlere daha mantıklı kararlar vermeye yöneltecek. İçgüdülerinize ve sağduyunuza güvenerek hareket edebilirsiniz.
 
Yengeç (16.11.2019)
Gereksiz bazı olaylar kafanızı kurcalayabilir. Ve ne yapmak istediğinize karar verin. Mantıksız bir şüphenin kafanızı kurcalamasına izin vermeyin. Samimiyete ve bağlılığa verdiğiniz değeri partnerinizle konuşmanız size iyi gelecektir

 

 

 

Haber Yazılımı